Hizmetler

Peyzaj Mimarlık Hizmetleri

Çevrenin genel dokusuna uyumlu ve mekanınıza özel konseptlerin yaratıldığı, işlevsel kullanım kararlarının belirtildiği ve tüm detayların tasarlandığı bir yaşam tarzı bulacaksınız.

Hastane, Otel Projelendirme ve İnşaatı

Yılmazhanmap proje ekibi tasarım aşamasında, işe mimari ihtiyaç programının oluşturulmasıyla başlayıp sırasıyla etüd proje, ön proje, kesin proje, uygulama projesi, detay proje ve ihale dosyalarının hazırlanması aşamalarını içeren mimari proje hizmetlerini gerçekleştirir.

Yurtiçi&Yurtdışı Gayrimenkul Değerleme

Ekspertiz alanındaki uzmanlığımız arsa, tarla, konut, ofis, dükkan, mağaza, fabrika, otel, benzin istasyonu değerleme ve liman değerleme yanı sıra tesis ve makine gibi diğer varlıkları da içeren karmaşık özel gayrimenkul değerleme projelerine uzanmaktadır.

Yurtiçi&Yurtdışı Gayrimenkul Geliştirme

Yatırım danışmanlığının temel amacı, yapılan araştırmalar ve projeksiyonlar ile gayrimenkulün en verimli ve en iyi kullanımını sağlamaktır.

Hastane, Avm, Özel&Endüstriyel Bina İnşaatları

Her türlü sanayi, endüstriyel tesis ve fabrikaların projelendirme ve anahtar teslim uygulamalarına; kaynaklı & kaynaksız imalat, yapım & inşaat, alanlarında hizmetler sağlıyoruz.

Kentsel Dönüşüm Projelendirme ve İnşaat İşleri

Kentsel dönüşüm süreci maliklerden birinin lisanslı firmaya vereceği dilekçesi ile başlar. Daha sonra firmamız tarafından yapılacak işlemlerden sonra deprem risk raporunuz hazırlanır.

Kurumsal Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon denince titizlik disiplin hayal gücü ve zaman akla gelir bunları düzgün bir şekilde koordine ederseniz kaliteli iş gücü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu noktada firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Kontrol&Denetim&Müşavirlik Hizmetleri

İdeallerimize ulaşabilmemiz ve piyasalarda fikirlerimizin vücut bulabilmesi için doğru olan şirket türünü seçmek açılış işlemlerinizi tamamlayarak harekete geçmek ve gereksiz maliyetlerden kaçınmak gerekmektedir.

Ahşap Yapılar

Ahşap Yapı üretiminde Türkiye’de ahşap ev, kütük ev, karkas sistem ahşap yapılar ve bungalov üretimleri ile bireysel ve kurumsal anlamda ürün ve hizmet veriyoruz.

Tarihi Eser Renovasyon&Tadilat İşleri

Renovasyon işlerinin yanında dekorasyon ve tadilat işlerimiz , müşterilerin konut, işyeri vb. alanlarında mimari açıdan değişiklikler istemesi sonucunda tasarlanıp , anahtar teslim olarak hizmet verilmektedir.

Çelik Yapılar

Yılmazhanmap, çelik binalarını inşa etmekteki iddiasını yapı sektörüne taşıyarak, deprem ve kentsel dönüşümde, yapısal çelik sistemleri ile Türkiye için yeni bir yapı alternatifi sunuyor.

Mimari Projelendirme

Mimari Proje ve Etütler, Belediye Ruhsat Projeleri, Avan Projeler,Detay ve Uygulama Projeleri, Üç Boyutlu Yapı Tasarımları projelerinizde Yılmazhanmap kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızda.